loader
  • 00

    Gün

  • 00

    Saat

  • 00

    Dakika

Katılımcı Listesi

logo



UUT100K


No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori  
1 Sezgin Oturmaz Akut Türkiye Erkek 40+  
2 Mesut Yiğit Botanikrun Türkiye Erkek 40-  
3 Oktay Şen Kaşka Türkiye Erkek 40-  
4 Erhan Özkulak Yarımada koşu grubu Türkiye Erkek 50+  
5 Deniz Çiçek Ferdi Türkiye Kadın 40-  
6 Adem Tırpancı Zirve dağcılık gaziantep Türkiye Erkek 40-  
7 Şevket Özlü Stormylife_run Türkiye Erkek 40+  
8 Alireza Rezaei Iran Erkek 40+  
9 Ali Kansu Running academy Türkiye Erkek 40-  
10 Ali Özcan Veganrunnerstr Türkiye Erkek 40-  
11 Mehmet Arslan Garmin türkiye running team Türkiye Erkek 40+  
12 İrem Sönmez Türkiye Kadın 40-  
13 Ertun Yildizli Doruk dağcilik ve oryantiring spor kulübü Türkiye Erkek 50+  
14 Fatih Tosun Denizli100k Türkiye Erkek 50+  
15 Özgür Sancak Rundenizli Türkiye Erkek 40-  
16 Ali Erkan Rundenizli Türkiye Erkek 40+  
17 Hikmet Karakaya Ağaççami köy oyunlari Türkiye Erkek 40-  
18 Andım oben Balce Türkiye Erkek 50+  
19 Vincent Hidden #fun France Erkek 40-  
20 Mevlüt Kabadayı Manavgat runners Türkiye Erkek 40+  
21 Salih Karacan Manavgat runners Türkiye Erkek 40+  
22 Oğuzhan Öztürk Türk eğitim sen Türkiye Erkek 40+  
23 Mehmet zahir Kül Salomon running türkiye Türkiye Erkek 40+  
24 Kemal Kukul Türkiye Erkek 50+  
25 Hüseyin Bayir Botanikrun Türkiye Erkek 40+  
26 Cevdet Alyilmaz Doruk dağcılık Türkiye Erkek 50+  
27 Murat Bahçeci Elazığ gençlik spor kulubü Türkiye Erkek 40+  



UA66K


No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori  
1 Adem Gündüz Gebze doğa sporlari derneği Türkiye Erkek 50+  
2 Fatih Vicil Türkiye Erkek 40-  
3 İnna Tokmakova Imultisportcoaching Russia Kadın 40-  
4 Mustafa Öztürk #adidasrunnersistanbul Türkiye Erkek 40+  
5 Hüseyin Tepikoğlu Koşu dünyamiz Türkiye Erkek 50+  
6 Emre Ozsahin Türkiye Erkek 40-  
7 Turgut Kozan Pembe panter jk Türkiye Erkek 40-  
8 İsmet Ablay Ferdi Türkiye Erkek 50+  
9 Deniz Çelik Türkiye Erkek 40+  
10 Erçin Çaçan Core ruuners Türkiye Erkek 40+  
11 Çetin Altinkum Yeni emniyet Türkiye Erkek 40+  
12 Ender Akyüz Ferdi Türkiye Erkek 40+  
13 Bayram Akdoğan Türkiye Erkek 40-  
14 Yavuz Meydanci Türkiye Erkek 40-  
15 Ahmet ziya Erdoğan Ferdi Türkiye Erkek 50+  
16 Fedai Kürtül Kepirtepe Türkiye Erkek 50+  
17 Nurettin Bayrak Çaylakmaratoncu Türkiye Erkek 40+  
18 Sedat Türe Türkiye Erkek 40+  
19 Serhat Kırali Bjk Türkiye Erkek 40-  
20 Abdurrezzak Bayik Ferdi Türkiye Erkek 50+  
21 Hüseyin Yumrutaş S2r team Türkiye Erkek 40+  
22 Arif Elkovan Bireysel Türkiye Erkek 40-  
23 Bahar Baltaci Türkiye Kadın 40-  
24 Sercan Asan Türkiye Erkek 40-  
25 Sadik Taşkın Türkiye Erkek 40-  
26 Umut can Temiz Türkiye Erkek 40-  
27 Mehmet Yener Allianz turkiye Türkiye Erkek 40+  
28 Engin Çetinay Bodrunners Türkiye Erkek 40-  
29 Mehmet burak Babaç Türkiye Erkek 50+  
30 Oğuzhan emre Singer Sasfit Türkiye Erkek 40-  
31 Bahadır ozan Singer Sasfit Türkiye Erkek 40-  
32 Tanzer Dursun Mustafakemalpaşa belediyespor Türkiye Erkek 50+  
33 Erdoğan Kirpi Ytü Türkiye Erkek 40+  
34 Celal Topkul Mexico Erkek 40-  
35 Gülce Tunç Minnoşpace Türkiye Kadın 40-  
36 Hüseyin Burgaz Ferdi Türkiye Erkek 40+  
37 Michael Bartlett Türkiye Erkek 50+  
38 Mustafa Elmacı Gezginlerin rotası dağcılık spor kulübü Türkiye Erkek 50+  
39 Dylan Netter Brp run co United States Erkek 40+  
40 Dilek Özgürel Teamblue Türkiye Kadın 40+  
41 Hakan Dilmen Türkiye Erkek 40+  
42 Yang Zhao Switzerland Kadın 40-  
43 Hakan Turan Ferdi Türkiye Erkek 40-  
44 Serkan İmrak Twilight team Türkiye Erkek 40+  
45 Tamer Kurt Red team Türkiye Erkek 40+  
46 Ahmet Tarakçi Abelatpelat Türkiye Erkek 40+  
47 Kemal Dundar Türkiye Erkek 40-  
48 Ergün Kızılaslan Rks Türkiye Erkek 40+  
49 Clare Roche Ireland Kadın 40-  
50 Göksen Çınar Yüz bin koş Türkiye Erkek 40-  
51 Guillaume Benard Guillaume bénard France Erkek 40-  
52 Fahri Candan Ultra çaylak runners Türkiye Erkek 50+  
53 Dilem Kocak Bikoşuadana Türkiye Kadın 40-  
54 Fatih Kocaman Akut spor kulübü Türkiye Erkek 40+  
55 Mahmut burak Aydoğan Adım adım bursa Türkiye Erkek 40-  
56 İsmail Ünal Bireysel Türkiye Erkek 40-  
57 Abdülaziz Özay Avcılar koşu Türkiye Erkek 40+  
58 Nusret Kutlu Ferdi Türkiye Erkek 40-  
59 Furkan Kaplan Rundamental Türkiye Erkek 40-  
60 Mahmut Yavuz Türkiye Erkek 40-  
61 Alp Yörük Türkiye Erkek 40+  
62 Tanzer Satır Aydos537 Türkiye Erkek 50+  
63 B sıtkı Kandemir Ankyra sk Türkiye Erkek 50+  
64 Ayça Çömlekçiler Türkiye Kadın 40+  
65 Ibrahim Azzam Lebanon Erkek 40-  
66 Seyhan Erdem Türkiye Kadın 40+  
67 İbrahim Baykal Antrunman Türkiye Erkek 40+  
68 Eyüp Duman Ankyra sk Türkiye Erkek 40+  
69 Boris Fitz Boris Türkiye Erkek 40+  
70 M.alper Talı Bikoşuadana Türkiye Erkek 40-  
71 Elif Ateş Rota osk Türkiye Kadın 40-  
72 Osman Pirnaz İdadak Türkiye Erkek 50+  
73 Cüneyt Eşli Toros keçileri Türkiye Erkek 40-  
74 Aylin Savacı armador Team runbo Türkiye Kadın 40+  
75 Lütfü Yilmaz Bjk Türkiye Erkek 40+  
76 Ismail ünal Doğan Redteam Türkiye Erkek 40-  
77 Kürşat Şahin Kürşat Türkiye Erkek 40-  
78 Nazmi Bahar Botanikrun Türkiye Erkek 40+  
79 Christophe Goujon Les petits pédestres Türkiye Erkek 40-  
80 İsmail Odakan Temad kayseri Türkiye Erkek 40+  
81 Ismail Eren Teamblue Türkiye Erkek 40+  
82 Serkan Ülkütanir Bireysel Türkiye Erkek 40+  
83 Hasan Aksöz Türkiye Erkek 40-  



U30K


No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori  
1 Cenk Bayraktar Dellemc türkiye Türkiye Erkek 40-  
2 Celil Akman Bursa triatlon sk Türkiye Erkek 40+  
3 Mehmet Soytürk Salomon tr Türkiye Erkek 40-  
4 Eray Çağlayan Panda team Türkiye Erkek 40+  
5 Esra Şahin Türkiye Kadın 40-  
6 Arslan Çehrelioğlu Vegan runners Türkiye Erkek 40-  
7 Muharrem Tuna Bursa masterler Türkiye Erkek 50+  
8 Alpaslan selçuk Develioğlu Runarchy running club Türkiye Erkek 40-  
9 Mehmet Gülyaprak Ferdi Türkiye Erkek 50+  
10 Namik Budak Bursa masterler atletizm kulübü Türkiye Erkek 50+  
11 Miguel Zapatero coomonte Türkiye Erkek 40-  
12 Osman necdet Argat Bursatriatlon - runformance Türkiye Erkek 40+  
13 Emre Ozkara Türkiye Erkek 40-  
14 Gülhan Yaşar Türkiye Erkek 40+  
15 Emirhan Battalcıoğlu Corerunners Türkiye Erkek 40+  
16 Murat Özkan Türkiye Erkek 40-  
17 Emin Özden Türkiye Erkek 40-  
18 Cem Özat Türkiye Erkek 40+  
19 Serkan Kuvet Botanikrun Türkiye Erkek 40+  
20 Cevriye Tunç oturmaz Akut spor klübü Türkiye Kadın 40+  
21 Bülent Araç Ege maraton Türkiye Erkek 40+  
22 Mümin Güneş Galata runners Türkiye Erkek 40-  
23 Gülden Nalbant Türkiye Erkek 40-  
24 Tülin Şen Adim adım Türkiye Kadın 40+  
25 Murat Çakir Bursa adim adim Kktc Erkek 40-  
26 Hakan Arslan Türkiye Erkek 40+  
27 Yasin murat Timucin Ferdi Türkiye Erkek 40+  
28 Hilmi Günhan Aydos zirvedekiler Türkiye Erkek 40-  
29 Levent Kalın Türkiye Erkek 50+  
30 Esra Dinçer Bikoşuadana Türkiye Kadın 40-  
31 Caner Çabuk Türkiye Erkek 40-  
32 Arzu Babaç Türkiye Kadın 40+  
33 Gürbüz Koçoğul Çaget Türkiye Erkek 40-  
34 Emre roni Işık Türkiye Erkek 40-  
35 Yalçın Balci Adımadım Türkiye Erkek 40+  
36 Mustafa Oruçoğlu Bireysel Türkiye Erkek 50+  
37 Alaattin Şen Bursamasterler Türkiye Erkek 40+  
38 Emre Mollaahmetoğlu Türkiye Erkek 40+  
39 Soner Sezer 16runn Türkiye Erkek 40-  
40 Emre Üçüncüoğlu Yapı kredi spor kulübü Türkiye Erkek 40-  
41 Rakıf Yel İzmit belediyespor Türkiye Erkek 40+  
42 Tuna Erol Durursam düşerim sk Türkiye Erkek 40-  
43 Can Demir Running academy Türkiye Erkek 40-  
44 Can Atik Türkiye Erkek 40-  
45 Mehmet Türkmen Ferdi Türkiye Erkek 40-  
46 Kaan Kirik Türkiye Erkek 40-  
47 Murat Genç Ayakizidağcılık kulübü Türkiye Erkek 40+  
48 Yılmaz Martin Türkiye Erkek 40+  
49 Özkan Yüksel Koşu tutkunları Türkiye Erkek 40+  
50 Süleyman Sancaktutan Koşu tutkunları Türkiye Erkek 40+  
51 Gürol Balcı Koşu tutkunları Türkiye Erkek 40+  
52 Hakan Erhan Koşu tutkunları Türkiye Erkek 40+  
53 Serkan Alkan - Türkiye Erkek 40+  
54 Alper Uysal Adidas runners istanbul Türkiye Erkek 40-  
55 Ismail Ofli Türkiye Erkek 40-  
56 Efe Yazici Running academy Türkiye Erkek 40+  
57 Sinan Inan Running academy Türkiye Erkek 40-  
58 Maryam Tahbaz Iran Kadın 40+  
59 Nadya Zuyeva saçli Bikoşuadana Türkiye Kadın 40-  
60 Filiz Yeni Türkiye Kadın 40-  
61 Ahmet serdar Erenler Bikoşu adana Türkiye Erkek 40+  
62 Yaşar ismet Demiröz Neo doğa sporları kulübü Türkiye Erkek 40-  
63 Kürşat Akdoğan Bikoşuadana Türkiye Erkek 40+  
64 Cihan Ünal Twiligt team Türkiye Erkek 40-  
65 Ahmet Aktan Koşdenizli Türkiye Erkek 40-  
66 Cihan Bilge Çimtaş run Türkiye Erkek 40+  
67 Alper Deniz Bodrunners Türkiye Erkek 40-  
68 Ipek Onaran sezer Türkiye Kadın 40-  
69 Rojda Sezer Vegan runners Türkiye Kadın 50+  
70 Serhat Ilgaz Türkiye Erkek 40-  
71 Sultan Apaydın Bi koşu adana Türkiye Kadın 40-  
72 Pelin Pelis Antalyaspor Türkiye Kadın 40+  
73 Eser Halil Türkiye Erkek 40-  
74 Ramazan Bilik Türkiye Erkek 40-  
75 Turceyin Akbulut Bodrunners Türkiye Kadın 40-  
76 Erdem Kalenderoğlu Türkiye Erkek 40-  
77 Nuran Baykal Bikoşuadana Türkiye Kadın 40+  
78 Harun hasbi Ayzit Macfit mavişehir Türkiye Erkek 40-  
79 Ulaş Budak Türkiye Erkek 40-  
80 Seher sinem Berger Türkiye Kadın 40-  
81 Emine Avcıoğlu Bikoşuadana Türkiye Kadın 40-  
82 Mehmet Küçükyilmaz Bursa triatlon sk Türkiye Erkek 40+  
83 Başak Duman Team kronos Türkiye Kadın 40-  
84 Mehdi Ebrahimzade Team kronos Iran Erkek 40+  
85 Alptekin Aykaç Bosch Türkiye Erkek 50+  
86 Ercan Yeşilkütük Ferdi Türkiye Erkek 50+  
87 Sinan Bayar Kuzey geyikleri doğa sporları kulübü Türkiye Erkek 40-  
88 Can Altay Kuzey geyikleri doğa sporları kulübü Türkiye Erkek 40-  
89 Ahmet Gürsoy Ferdi Türkiye Erkek 40-  
90 Nihat Korucu Tsk Türkiye Erkek 40-  
91 Mustafa Karakuş Karşıyaka one team Türkiye Erkek 40-  
92 Nevra Eker güryel Eker i run Türkiye Kadın 40+  
93 Ahmet Dağ Türkiye Erkek 40+  
94 Mustafa Saritaş Türkiye Erkek 40+  
95 Mustafa Saritaş Türkiye Erkek 40+  
96 Göksel Çelik Zultanit Türkiye Erkek 40-  
97 Hüseyin oğuz Akyüz Akut spor kulübü Türkiye Erkek 40+  
98 Emre Öztekin Free Türkiye Erkek 40-  
99 Fatih Topçu Asla durma Türkiye Erkek 40+  
100 Kemal Birinci Bireysel Türkiye Erkek 50+  
101 Mehmet Yildirim Salomon türkiye Türkiye Erkek 40-  
102 Haşmet emre Koyuncu Bros Türkiye Erkek 40+  
103 Lütfü özgür Koyuncu Türkiye Erkek 40+  
104 Serter Büker Türkiye Erkek 40-  
105 Serhat Kuşeli Yuzbinkos Türkiye Erkek 40-  
106 Sadik ali Eren Karşiyaka one team Türkiye Erkek 40-  
107 Kudret Altak Adidas runners istanbul Türkiye Erkek 40-  
108 Ceren Kocabaş Türkiye Kadın 40-  
109 Bike Geckinli Team run.bo Türkiye Kadın 40+  
110 Alper Adaş Demir adımlar Türkiye Erkek 40+  
111 Burçin Ütebay Victorem athletics Türkiye Kadın 40-  
112 Muzaffer Ceyhan Ferdi Türkiye Erkek 50+  
113 Mutlu Özkaya Türkiye Erkek 40-  
114 Sevim Özdemir Bireysel Türkiye Kadın 50+  
115 Pınar Yaşar Koşudünyamız Türkiye Kadın 40-  
116 Abdullah İlik Türkiye Erkek 40-  
117 Gürkan Altıkarış Asım çetin koşu gücü Türkiye Erkek 40-  
118 Savas lutfi Kara Team run.bo Türkiye Erkek 40+  
119 Cem Arıtürk Team run.bo Türkiye Erkek 40+  
120 Ersavas Gudul Team run.bo Türkiye Erkek 40+  
121 Ebru Demirel Türkiye Kadın 40+  
122 Günay Avcı Türkiye Erkek 40+  
123 Mehmet Bulca Beat run crew Türkiye Erkek 40-  
124 Özgür emre Gültekin Beat run crew Türkiye Erkek 40+  
125 Meryem Arslan Manavgat ultra Türkiye Kadın 40+  
126 Ibrahim etem Şeker Manavgat ultra Türkiye Erkek 40-  
127 Fikret Vatansever Bursa triatlon spor kulübü Türkiye Erkek 50+  
128 Bahri bülent Özel Türkiye Erkek 40+  
129 Berat Özel Türkiye Kadın 40-  
130 Can İlhan Türkiye Erkek 40-  
131 Serhat Çulhalık Training zone Türkiye Erkek 40-  
132 Enes Deveci Türkiye Erkek 40-  
133 Selçuk Borovalı Türkiye Erkek 40+  
134 Arif Yazici Türkiye Erkek 40-  
135 Burçe Çelik Çarşı Türkiye Kadın 40-  
136 Nilay Özdemir Rundamental Türkiye Kadın 40+  
137 Ufuk Uysal Türkiye Erkek 40+  
138 Leman Özen Bireysel Türkiye Kadın 40-  
139 Kenan Akman Türkiye Erkek 40-  
140 Ayla Gökmen Ankyra sk Türkiye Kadın 40-  
141 Üzeyir Soylemez Runüzorun Türkiye Erkek 40-  
142 Esra Tunca Türkiye Kadın 40-  
143 Yusuf Candan Türkiye Erkek 40-  
144 Ahmet Çayıroğlu Türkiye Erkek 40+  
145 Gökhan Hayirli Türkiye Erkek 40+  
146 Çelik Ingin Türkiye Erkek 40+  
147 Selman faruk Gençtürk Team run.bo Türkiye Erkek 40-  
148 Yavuz Ağaçdan Türkiye Erkek 40-  
149 Elsa Jouanolou Les petits pédestres Türkiye Kadın 40-  
150 Hilal Koyuncu Türkiye Kadın 40-  
151 Gözde Yılmaz Adidas runners istanbul Türkiye Kadın 40-  
152 Jerf Tecimer Türkiye Erkek 40-  
153 Elif İslam Adidas runners istanbul Türkiye Kadın 40-  
154 Deniz Ada Suunto turkiye Türkiye Erkek 40+  
155 Gizem Saygılı Türkiye Kadın 40-  
156 Saadet Alpago Türkiye Kadın 40+  
157 Mustafa Açıkgöz Adımadım Türkiye Erkek 40-  
158 Mustafa Şahin Türkiye Erkek 40+  
159 Figen Ergün Türkiye Kadın 50+  
160 Dilek Bağlar Doruk dağcılık Türkiye Kadın 40-  
161 Ömer faruk Sıngın Koşturco Türkiye Erkek 50+  
162 Esra Çetinkaya Türkiye Kadın 40+  
163 Koray Eskiduman Odtü orienteering Türkiye Erkek 40-  
164 Niyazi özer Tahta Bireysel Türkiye Erkek 40+  
165 Aslı Kaynak Türkiye Kadın 40-  
166 Ferit Yildiz Kosalim cosalim Türkiye Erkek 40+  
167 Burak Şener Türkiye Erkek 40+  



U13K


No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori  
1 Mesut Hekim Limitsensin Türkiye Erkek 40-  
2 Aykut Kirsay Ballı kaya doğa sporları Türkiye Erkek 40-  
3 Mustafa Ekseri Kapadokya kaplanlari ultra çaylaklar runes Türkiye Erkek 50+  
4 İsmet Özler Voldfloyd Türkiye Erkek 40-  
5 Serkan Çakir Aa bursa_çimtaş run Türkiye Erkek 40-  
6 Mehmet haldun Baloğlu Ferdi Türkiye Erkek 50+  
7 Yufu Iwai Türkiye Kadın 40-  
8 Erk Özkaya Koşuperest Türkiye Erkek 50+  
9 Yusuf emre Meral Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
10 Soner Yenimol Macerakolik Türkiye Erkek 40-  
11 Hilmi Mert Bursa masterler atletizm kulübü Türkiye Erkek 50+  
12 Ferdi Miyanyedi Adim adim bursa Türkiye Erkek 40+  
13 Orhan Güner Subaşıspor Türkiye Kadın 50+  
14 Belgin Karslıoğlu Türkiye Kadın 40-  
15 Can Yalaman Bursa triathlon sk / leoni kablo türkiye Türkiye Erkek 40-  
16 Bahar Hasırcı Türkiye Kadın 40-  
17 Ömer Akder Türkiye Erkek 40-  
18 İlker Demir Runkaramürselrun Türkiye Erkek 40-  
19 Ecem Koç Adım adım Türkiye Kadın 40-  
20 Yusuf Yılmaz Çaget Türkiye Erkek 50+  
21 Rifat gülhan Akbal Türkiye Erkek 40+  
22 Mustafa Ayyıldız Çaget Türkiye Erkek 50+  
23 Mehmet Çatalağaç Adim adim bursa Türkiye Erkek 40+  
24 Selma Çetinkaya türker Adım adım bursa Türkiye Kadın 40+  
25 Canan Karyağış Adımadımbursa Türkiye Kadın 40-  
26 Vedat Ülkü Adım adım bursa Türkiye Erkek 40+  
27 Esra yeşim Aydoğdu Adım adım bursa Türkiye Kadın 40-  
28 Gökhan Kara Adım adım bursa Türkiye Erkek 40+  
29 Servet Yildirim Ferdi Türkiye Erkek 40+  
30 Mümine Alagöz yildirim Ferdi Türkiye Kadın 40+  
31 Gürkan Kazancı Karşıyaka one team Türkiye Erkek 40-  
32 Resmi Kale Oyak renault koşuyor Türkiye Erkek 40+  
33 Jale Zheng Türkiye Kadın 40-  
34 Suat Taşkin Oyak renault koşuyor Türkiye Erkek 40+  
35 Ahmet dara Kılınç Türkiye Erkek 40-  
36 Ali Atlier Ferdi Türkiye Erkek 50+  
37 Ali Budak Bkrunners Türkiye Erkek 40-  
38 Hüseyin Ünay Bk runners Türkiye Erkek 40+  
39 Korhan Karacali Adidas runners istanbul Türkiye Erkek 40-  
40 A. sinan Tüzün Başkent gençler ve masterlar atletizm klübü Türkiye Erkek 50+  
41 Emre Kabaş Adım adım bursa Türkiye Erkek 40-  
42 Ahmet turgut Sarikaya Türkiye Erkek 50+  
43 Kadir berker Öner Türkiye Erkek 40-  
44 Egemen Özmelek Türkiye Erkek 40-  
45 Ali Dinç Adım adım Türkiye Erkek 40+  
46 Hüseyin Acarbay Lanyohsirun Türkiye Erkek 40-  
47 Volkan Zengi Türkiye Erkek 40+  
48 Burcu Kapadıklıgil Türkiye Kadın 40+  
49 Ergun Sezer Türkiye Erkek 40+  
50 Ayşe Özgüven Türkiye Kadın 40+  
51 Hüseyin Karakoç Türkiye Erkek 40+  
52 Seda Yıldırım Bodrunners Türkiye Kadın 40-  
53 Asuman Akgün Akut spor klübü Türkiye Kadın 50+  
54 Evren Kar Bireysel Türkiye Kadın 40+  
55 Aysun Tosun Run denizli Türkiye Kadın 50+  
56 Melis Tosun canlı Koşan canlılar Türkiye Kadın 40-  
57 Mert Canlı Koşan canlılar Türkiye Erkek 40-  
58 Nilüfer Canlı Koşan canlılar Türkiye Kadın 50+  
59 Mehmet Canlı Koşan canlılar Türkiye Erkek 50+  
60 Pınar irmak Çağlar Cdw Türkiye Kadın 40-  
61 Serdar Topaloğlu Türkiye Erkek 40+  
62 Emrah Çetin Türkiye Erkek 40-  
63 Özge Yamak Türkiye Kadın 40-  
64 Ertan Tamci Türkiye Erkek 40-  
65 Fedai Mutlu Vestel roadrunner ream Türkiye Erkek 40-  
66 Erdem Musaoğlu Türkiye Erkek 40-  
67 Tümer Gülümserler Karşıyaka one team Türkiye Erkek 40-  
68 Ömer faruk Akaslan Başkent gençler ve masterler atletizm klübü Türkiye Erkek 50+  
69 Kadir Avcı Kskoneteam Türkiye Erkek 40-  
70 Seda Uzun aydın Kskoneteam Türkiye Kadın 40-  
71 Cihat Toy Karşıyaka one team Türkiye Erkek 40-  
72 Dogan Yayalar Run for run Türkiye Erkek 40+  
73 Vilius Cesnakas Karsiyaka one team Türkiye Erkek 40-  
74 Ayşe gacaroğlu Gacaroğlu Karşıyaka one team Türkiye Kadın 40-  
75 Arzu Çelik Türkiye Kadın 40-  
76 Cansel Çelik Zultanit Türkiye Erkek 40-  
77 Ayfer Özer Zultanit Türkiye Kadın 40-  
78 Kamil İnak Marathonist Türkiye Erkek 40-  
79 Mine Köksal Adım adım bursa Türkiye Kadın 40+  
80 Efe Ekenyazıcı Bodrunners Türkiye Kadın 40-  
81 Yasemin Dündar Türkiye Kadın 50+  
82 Alper Kuseli Türkiye Erkek 40-  
83 Cem Doğangün Türkiye Erkek 40+  
84 Selami Zeyrek Kosanadam Türkiye Erkek 40+  
85 Havva Türedi İmesk Türkiye Kadın 50+  
86 Selin Demirkıran Adım adım bursa Türkiye Kadın 40-  
87 Özgür Ak Türkiye Erkek 40-  
88 Yakup Ucar Türkiye Erkek 40-  
89 Melda Tırpancı Türkiye Kadın 40+  
90 Nermin Bursalı Türkiye Kadın 40+  
91 Çiğdem Keçeci Adımadım Türkiye Kadın 40+  
92 Kadir Çelik Doğuş koşu külübü Türkiye Erkek 40-  
93 Mesut Doğan Adimadimbursa Türkiye Erkek 40-  
94 Emre Kaynar Manavgat ultra Türkiye Erkek 40-  
95 Faruk erdem Dönmez Türkiye Erkek 40-  
96 Volkan Kamacı Adımadım Türkiye Erkek 40-  
97 Mesut Avcu Ferdi Türkiye Erkek 40-  
98 Halil Akgün Türkiye Erkek 40+  
99 Halil batuhan Akgün Türkiye Erkek 40-  
100 Ahmet Atay Ferdi Türkiye Erkek 40-  
101 Esra seçil Abdioğlu Ultraset fitness Türkiye Kadın 40-  
102 Kamil Durgut Oyak renault koşuyor Türkiye Erkek 40-  
103 Büşra İlhan Türkiye Kadın 40-  
104 İnci Yılmaz Columbia Türkiye Kadın 40-  
105 Uğur Demirci Kskoneteam Türkiye Erkek 40-  
106 Burak Yildiz Türkiye Erkek 40-  
107 Nadir Yılmaz Bireysel Türkiye Erkek 50+  
108 Esin Karaefe Çsa Türkiye Kadın 50+  
109 Yasemin meryem Demi̇rel Atakum masterler koşu grubu Türkiye Kadın 40-  
110 Muhammet Akbıyık Manavgat ultra Türkiye Erkek 40-  
111 Gözde Diker Ksk one team Türkiye Kadın 40-  
112 Mahir emrah Sayin Türkiye Erkek 40+  
113 Neşe Göl Türkiye Kadın 50+  
114 Orcun Kutluad Salomon türkiye Türkiye Erkek 40-  
115 Okan Özkan Türkiye Erkek 40-  
116 Hatice zişan Yıldız Ferdi Türkiye Kadın 40-  
117 Mohssen Ashayeri Persian trail runners Iran Erkek 40-  
118 Mustafa Düdükcü Koşmak bahane Türkiye Erkek 40+  
119 Serdar Kurt Koşmak bahane Türkiye Erkek 40-  
120 Fuat Poyraz Adım adım bursa Türkiye Erkek 40-  
121 Hava Odakan Temad kadin kollari Türkiye Kadın 40+  
122 Asena Sevgili Runforrun Türkiye Kadın 40-  
123 Oğuz Yurtsever Türkiye Erkek 40+  
124 Mehmetali Kasaroğlu Koşmak bahane Türkiye Erkek 40-  
125 Volkan Öztürk Run for run Türkiye Erkek 40+  
126 Eda Akgüller Türkiye Kadın 40-  
127 Öznur Küçük Türkiye Kadın 40+  
128 Neslihan Yumukoğlu Run for run Türkiye Kadın 40-  
129 Altuğ Özpınar Run for run Türkiye Erkek 40+  
130 Çiğdem Çavdar Run for run Türkiye Kadın 40+  
131 Fahri Ekemen Run for run Türkiye Kadın 40-  
132 Emel Doğan Run for run Türkiye Kadın 40-  
133 Gamze Çayırtepe Run for run Türkiye Kadın 40-  
134 Nur Kurt Run for run Türkiye Kadın 40-  
135 Metin Sekin Run for run Türkiye Erkek 40-  
136 Hakan Çavdar Run for run Türkiye Erkek 40-  
137 Erkan Yıldız Run for run Türkiye Erkek 40-  
138 Irfan Öner Run for run Türkiye Erkek 40-  
139 Burak Abacıoğlu Global wellness day running team Türkiye Erkek 40-  
Back to top