loader

Katılımcı Listesi

logo



UPUT100K


No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori  
1 Mesut Yiğit Botanikrun Koşu Gurubu Türkiye Erkek 40-  
2 Sedat Türe Budak-Bursa Türkiye Erkek 40+  
3 Yasin Pamuk Oberon Çaget Türkiye Erkek 40+  
4 Serkan Kuvet Bursa Botanikrun Türkiye Erkek 40+  
5 Bünyan Aşık İznik Spor Türkiye Erkek 50+  
6 Onur Sezer Bakar Türkiye Erkek 40-  
7 Özgür Sancak Rundenizli Türkiye Erkek 40-  
8 Khwaldia Hassen Rcm Tunisia Erkek 40-  
9 İdris Tosun Buldan Vakfı Türkiye Erkek 40+  
10 Bayram Ülker Runtheman Türkiye Erkek 40-  
11 Ayça Çömlekçiler Türkiye Kadın 40+  
12 Cem Ayhan Türkiye Erkek 50+  
13 Cengiz Çelik Türkiye Erkek 40+  
14 Arda Ergene Türkiye Erkek 40-  
15 Deniz Çelik Türkiye Erkek 40+  
16 Mehmet Güven Ferdi Türkiye Erkek 40-  
17 Hakan Dilmen Türkiye Erkek 40+  
18 Elena Polyakova Columbia Montrail Türkiye Türkiye Kadın 40-  
19 Herdem Ar Kaşka Doğa Sporlari Kulübü Türkiye Erkek 40-  
20 Amadou Fall Mohamed Amadou Fall Mohamed Tunisia Erkek 40-  
21 Mehmet Tunçtürk Türkiye Erkek 40-  
22 Bulent Beyazit Test Türkiye Erkek  
23 Roland Schumacher Türkiye Erkek 40+  
24 Deniz Çiçek Samsun Atakum Run Club Türkiye Kadın 40-  
25 Fatih Tosun Run Denizli Türkiye Erkek 50+  
26 Murat Caliskan Anda Türkiye Erkek 40-  
27 Furkan Kaplan Rundamental Türkiye Erkek 40-  
28 Riehl Benoit France Erkek 40-  
29 Mehmet Kara Rundamental Türkiye Erkek 40-  
30 Mehmet Kara Rundamental Türkiye Erkek 40-  
31 Mubarak Alkhulaifi Qatar Erkek 40-  
32 Mecit Çelebi Ferdi Türkiye Erkek 50+  



UPA66K


No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori  
1 Emre Can Özerdoğan Türkiye Erkek 40-  
2 Alper Uysal Patika Sevenler Derneği - Psd Türkiye Erkek 40-  
3 Bora Çoban Bireysel Türkiye Erkek 40+  
4 Erdem Kalenderoğlu Zeynozi Türkiye Erkek 40-  
5 Murat Şanda Türkiye Erkek 40-  
6 Semih Öztürk Kskoneteam Türkiye Erkek 40+  
7 Göksel Çelik Zultanit Türkiye Erkek 40-  
8 Mehmet Altin Sasfit Türkiye Erkek 40-  
9 Ahmet Gökdere Twilight Team Türkiye Erkek 50+  
10 Oğuzhan Emre Singer Sasfit Türkiye Erkek 40-  
11 Bahadır Ozan Singer Sasfit Türkiye Erkek 40-  
12 Abdurrezzak Bayık Seba Türkiye Erkek 50+  
13 Kenan Kibici Caddebostan Masterleri Türkiye Erkek 50+  
14 Hüseyin Tepikoğlu K O Ş U D Ü N Y A M I Z Türkiye Erkek 50+  
15 İbrahim Halil Gürpınar Twilight Team Türkiye Erkek 50+  
16 Sevim Özdemir Kahveli Koşular Bulgaria Kadın 50+  
17 Burak Uzun Bireysel Türkiye Erkek 40-  
18 Gülhan Yaşar Salomon Running Tr Türkiye Erkek 40+  
19 Selahattin Ildırar Zirvedekiler Türkiye Erkek 40+  
20 Ozcan Kose Zirvedekiler Türkiye Erkek 40+  
21 Remzi Aygün Salamonrunningtr Türkiye Erkek 50+  
22 Serpil Budak Runist Running Türkiye Kadın 40+  
23 Tamer Kurt Redteam Türkiye Erkek 40+  
24 Kemal Kadir Özkarakaş Red Team Türkiye Erkek 40-  
25 Erol Dinneden Redteam Türkiye Erkek 40+  
26 Burçin Uğur San Team S.p.q.r Türkiye Erkek 40-  
27 Ali Kaytan Bursa Masterler Atletizm Kulübü Türkiye Erkek 50+  
28 Mustafa Günaydin Team S.p.q.r Türkiye Erkek 40+  
29 Mutlu Özkaya Türkiye Erkek 40-  
30 Ömer Güngör Karakayalar Dağcılık Ve Doğa Sporları Klübü Türkiye Erkek 40-  
31 David Helsby United States Erkek 40+  
32 Mustafa Öztürk #adidasrunnersistanbul Türkiye Erkek 40+  
33 Tanzer Satır Aydos537 Türkiye Erkek 50+  
34 Nurettin Bayrak Çaylakmaratoncu Türkiye Erkek 40+  
35 Serhat Kuşeli Türkiye Erkek 40-  
36 Ender Akyüz Noname Running Türkiye Erkek 40+  
37 Gurkan Kazanci Asics Türkiye & Karşıyaka One Team Türkiye Erkek 40-  
38 Serdar Tüysüz Tur-Hall Türkiye Erkek 40-  
39 Esra Tunca Karakaya Grup Bu Son Yokuş Türkiye Kadın 40-  
40 Kenan Akman Grup Bu Son Yokus Türkiye Erkek 40-  
41 Elçin Demirel Türkiye Kadın 40+  
42 Hilmi Günhan Türkiye Erkek 40-  
43 Can Aydın Türkiye Erkek 40-  
44 Atilla Altuntaş Türkiye Erkek 50+  
45 Cemile Celik Germany Kadın 50+  
46 Doğa Yarman Bireysel Türkiye Erkek 40+  
47 Sinan Hotamiş Türkiye Erkek 40-  
48 Tanzer Dursun Türkiye Erkek 50+  
49 Rafet Özcan Erzurun Türkiye Erkek 40-  
50 Burak Altindal Adim Adim İstanbul Türkiye Erkek 40+  
51 Mehmet Burak Babaç Running Academy Türkiye Erkek 50+  
52 Tekin Alabaş Karadeniz Ereğli Koşu Klubü Türkiye Erkek 40-  
53 Emre Baykal Türkiye Erkek 40-  
54 Michael Bartlett Türkiye Erkek 50+  
55 Ergün Kızılaslan Bireysel Türkiye Erkek 40+  
56 Osman Pirnaz Türkiye Erkek 50+  
57 Niyazi Özer Tahta Koşuyorum Sana Doğru Türkiye Erkek 40+  
58 Kamil Gültepe Runs N Roses Türkiye Erkek 40-  
59 Melih Rüçhan Şensoy Ankarunning Türkiye Erkek 40+  
60 Dilek Özgürel Teamblue Türkiye Kadın 40+  
61 Haluk Korkmazyürek Toros Üniversitesi Türkiye Erkek 50+  
62 Süleyman Çetiner Türkiye Erkek 40+  
63 Onur Othan Run Tati Run Türkiye Erkek 40-  
64 Çağrı Ünal Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
65 Adil İlker Güven Ankaruning Türkiye Erkek 40+  
66 Özün Karaahmetoğlu Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
67 Marcin Wloskowicz Poland Erkek 40+  
68 Mehmet Önelge Bikoşuadana Türkiye Erkek 40+  
69 Nihat Korucu Ferdi Türkiye Erkek 40-  
70 Ömer Yurttaşan Ömer Türkiye Erkek 40-  
71 Mustafa Bilgin Ferdi Türkiye Erkek 50+  
72 Gökhan Yasan Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
73 Kaan Kirik Türkiye Erkek 40-  
74 Gökhan Genişyürek Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
75 Güven Güçlütürk Bireysel Türkiye Erkek 40+  
76 Yener Geyik Karşıyaka One Team Türkiye Erkek 40+  
77 Atillahan Demirden Ferdi Türkiye Erkek 40+  



U30K


No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori  
1 Tamer Kılıç Türkiye Erkek 50+  
2 Burcu Özhan Yılmaz Running Academy Türkiye Kadın 40-  
3 Memet Huseyin Türkiye Erkek 50+  
4 Murat Duman Beat Run Crew Türkiye Erkek 40-  
5 Kudret Altak Adidas Runners Istanbul / Allrunners Türkiye Erkek 40-  
6 Samira Sayad Karaaslan Türkiye Kadın 40-  
7 Alper Tutak R.e.d Runners Türkiye Erkek 40-  
8 Murat Çakir Adim Adim Bursa Türkiye Erkek 40-  
9 İlhami Ayber Türkiye Erkek 50+  
10 Ahmet Babur Kervan Peyzaj & Anke Mimarlık Türkiye Erkek 40+  
11 Mesut Yüksel Türkiye Erkek 40-  
12 Selami Zeybek Türkiye Erkek 40-  
13 Erkan Öztürk Türkiye Erkek 40-  
14 Abdullah Inanc Duman Türkiye Erkek 40-  
15 Nazlı İldız Kadıköy Runners Türkiye Kadın 40-  
16 Seda Yıldırım Bodrunners Türkiye Kadın 40-  
17 Bariş Ulu Bodrunners Türkiye Erkek 40+  
18 Beyza Özturanli Şanda Türkiye Kadın 40-  
19 Burcu Öztürk Kskoneteam Türkiye Kadın 40+  
20 Pinar Dağli Türkiye Kadın 40-  
21 Ayşe Umutlu Yılmaz Türkiye Kadın 40+  
22 Tolga Ünal Team Kronos Türkiye Erkek 40+  
23 Övünç Tezer Türkiye Erkek 40+  
24 Arzu Çelik Zultanit Türkiye Kadın 40-  
25 Orhan Güner Subaşıspor Türkiye Erkek 50+  
26 Cansel Çelik Zultanit Türkiye Erkek 40-  
27 Uğur Özgün Team Kronos Türkiye Erkek 40+  
28 Ugur Sengul Türkiye Erkek 40+  
29 Cihan Ünal Twilight Team Türkiye Erkek 40-  
30 Onur Berkay Sürmeli Türkiye Erkek 40-  
31 Cihan Bilge Cimtas Run Türkiye Erkek 40+  
32 Çelik Ingin Türkiye Erkek 40+  
33 Oğuz Yurtsever Türkiye Erkek 40+  
34 Yasemin Hamamcı Orjin Automotive Türkiye Kadın 40-  
35 Meltem Ata Adidas Runners Lstanbul Türkiye Kadın 40-  
36 Soner Can Sezgun Runist Türkiye Erkek 40-  
37 Bayram Akdoğan Bireysel Türkiye Erkek 40-  
38 Emre Ucuncuoglu Zirvedekiler Türkiye Erkek 40-  
39 Kemal Bölükbaş Türkiye Erkek 40-  
40 Ayhan Akkuş Zirvedekiler Türkiye Erkek 50+  
41 Başaran Canbulat Türkiye Erkek 40-  
42 Arzu Çoruh Zirvedekiler Türkiye Kadın 40-  
43 Canan Ertunk Zirvedekiler Türkiye Kadın 40+  
44 Lütfi Göktuğ Runist Running Türkiye Erkek 50+  
45 Serhat Çulhalik Zirvedekiler Türkiye Erkek 40-  
46 Aykut Aydoğmuş Runist Running Türkiye Erkek 40-  
47 Ayberk Enez Türkiye Erkek 40-  
48 Emre Özkara Türkiye Erkek 40-  
49 Carl Harris Australia Erkek 40+  
50 Gülfer Altun Türkiye Kadın 40-  
51 Selami Zeyrek Demirspor Türkiye Erkek 40+  
52 Bahadır Boran Türkiye Erkek 40+  
53 Engin Ayan Ankara Anıttepe Türkiye Erkek 40+  
54 Deniz Eylem Serter Antalya Running Türkiye Erkek 40+  
55 Remzi Takeş Bodrunners Türkiye Erkek 40-  
56 Mehmet Bulca Türkiye Erkek 40-  
57 Mehmet Akın Büyükdağ Adidasrunnersistanbul Türkiye Erkek 40+  
58 Ferhat Sevil Runformance Türkiye Erkek 40+  
59 Çiğdem Keçeci Adım Adım Florya Türkiye Kadın 40+  
60 Özcan Altın Türkiye Erkek 40-  
61 Nusret Erkan Topçu Fk Running Türkiye Erkek 40-  
62 Ali Şahin 3215 Türkiye Erkek 50+  
63 Serdar Yüksel Bodrunners Türkiye Erkek 40-  
64 Nusret Berkay Aksoy Türkiye Erkek 40-  
65 Serter Büker Türkiye Erkek 40-  
66 Serkan İmrak Twilight Team Türkiye Erkek 40+  
67 Hamza Tatlı Türkiye Erkek 40-  
68 Efe Yazıcı Running Academy Türkiye Erkek 40+  
69 Hayri Ünal Anadak Türkiye Erkek 40+  
70 İrfan Şahin Alikev Running Türkiye Erkek 40-  
71 Nimet Karataş Zirvedekiler Türkiye Kadın 40-  
72 Özgür Özcan Türkiye Erkek 40-  
73 Baki Karaböce Zirvedekiler Türkiye Erkek 50+  
74 Melike Şentabak Zirvedekiler Türkiye Kadın 40-  
75 Esra Şensoy Zirvedekiler Türkiye Kadın 40+  
76 Mehmet Baysan Zirvedekiler Türkiye Erkek 40+  
77 Elif Numanoğlu Woolona Team Türkiye Kadın 40-  
78 Emre Başoğlu Odtu Md Türkiye Erkek 40-  
79 Namık Budak Bursa Masterler Atletizm Kulübü Türkiye Erkek 50+  
80 Selami Zeyrek Demirspor Türkiye Erkek 40+  
81 Şule Eren Adim Adim Türkiye Kadın 40+  
82 Fatih Eren Adım Adım Türkiye Erkek 40+  
83 Kadir Kocaer Türkiye Erkek 40+  
84 Mert Akin Insel Runarchy Türkiye Erkek 40-  
85 Nurten Uğur Türkiye Kadın 40-  
86 Funda Özmen Koşoku Türkiye Kadın 40-  
87 Muharrem Tuna Bursa Masterler Türkiye Erkek 50+  
88 Emre Murat Ermiş Türkiye Erkek 40+  
89 Emin Emre Eren Adım Adım Antalya Türkiye Erkek 40-  
90 Batuhan Ünal Running Academy Türkiye Erkek 40-  
91 Başak Ağdaş Ünal Running Academy Türkiye Kadın 40-  
92 Candogan Akkaya Adım Adım Türkiye Erkek 40-  
93 Halil İbrahim Kovar Türkiye Erkek 40-  
94 Fuat Poyraz Adım Adım Bursa Türkiye Erkek 40-  
95 Halil Özkaya Garmin Running Team Türkiye Erkek 40+  
96 Yiğit Yaba Türkiye Erkek 40-  
97 Gözde Uyanık Ankarunning Türkiye Kadın 40-  
98 Taha Akkus Dag Türkiye Erkek 40-  
99 Recep Karaman Türkiye Erkek 40-  
100 Serhan Demirtaş Adidasrunners Türkiye Erkek 40+  
101 Ayhan Minep Türkiye Erkek 40+  
102 Meral Çağlar Doruk Dağcılık Türkiye Kadın 40+  
103 Candan Duran Türkiye Kadın 40+  
104 Arzu Babaç Bireysel Türkiye Kadın 40+  
105 Lütfü Özgür Koyuncu Bros Türkiye Erkek 40+  
106 Mehmet Chodza Bros Türkiye Erkek 40-  
107 Hasmet Emre Koyuncu Bros Türkiye Erkek 40+  
108 Meryem Kılınç Gündoğdu Ptt Spor Kulübü Türkiye Kadın 40-  
109 Aykut Ceylan Türkiye Erkek 40-  
110 Mesut Öztürk Buka Türkiye Erkek 40+  
111 Özkan Çabuk Türkiye Erkek 40-  
112 Hasan Kasapoğlu Bireysel Türkiye Erkek 40-  
113 Hande Coşkun Kolejliler Koşuyor Türkiye Kadın 40+  
114 Ali Cetin Türkiye Erkek 50+  
115 İrfan Bozyiğit Bierysel Türkiye Erkek 40+  
116 Serhat Haccak Türkiye Erkek 40-  
117 Ezgi Keskin Türkiye Kadın 40-  
118 Evren Kar Bireysel Türkiye Kadın 40+  
119 Burak Karadağ Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
120 Ahmet Gürsesli Runist Türkiye Erkek 40-  
121 Seda Usluer Ankarunning Türkiye Kadın 40+  
122 Selçuk Babaoğlu Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
123 Yunus Emre Özkaya Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
124 Hakan Kahramanoğlu Lüleburgazrunners Türkiye Erkek 50+  
125 Fatih Kaval Türkiye Erkek 40+  
126 Hatice Bektaş Ankarunning Türkiye Kadın 40-  
127 Hasan Kopuz Rize Maraton Kulübü Türkiye Erkek 50+  
128 Çiğdem Yumşak Ankarunning Türkiye Kadın 40-  
129 Vedat Yumşak Ankarunning Türkiye Erkek 50+  
130 Semih Burhan Kantarci Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
131 Şevket Selçuk Şimşek Ferdi Türkiye Erkek 40-  
132 Thibault Corbeil Team Decathlon Türkiye Erkek 40-  
133 Burçin Özgün Türkiye Erkek 40+  
134 Can Yalaman Bursa Triatlon Sk Türkiye Erkek 40-  
135 Emine Başarır Ankarunning Türkiye Kadın 40-  
136 Mehmet Ozan Özmen Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
137 Kübra Yüksel Türkiye Kadın 40-  
138 Uğurhan Akyüz Odtü Maraton Türkiye Erkek 50+  
139 Hülya Kirenci - Türkiye Kadın 40-  
140 Tarkan Taşpınar Beat Run Crew Türkiye Erkek 40+  
141 Yaser Şahin Beat Run Crew Türkiye Erkek 40-  
142 Mustafa Özer Bam Bam Athletics Türkiye Erkek 40-  
143 Nuran Baykal Bikoşuadana Türkiye Kadın 40+  
144 Aslı Çetinkaya Ankarunning Türkiye Kadın 40-  
145 Bahar Baltaci Trail Sisters Türkiye Türkiye Kadın 40-  
146 Burak Fevzi Gündoğdu Beat Run Crew Türkiye Erkek 40-  
147 Bilgehan Erdoğan - Türkiye Erkek 40-  
148 Bekir Çakaroğlu İzeltas Türkiye Erkek 40-  
149 Mustafa Tekinel Runnershigh Src Türkiye Erkek 40+  
150 Mustafa Tekinel Runnershigh Src Türkiye Erkek 40+  
151 Nurdan Sayin Beat Run Crew Türkiye Kadın 40-  
152 Emre Altinova Adidas Runners Türkiye Erkek 40-  
153 Murat Taştan Türkiye Erkek 40+  
154 Mustafa Oruçoğlu Trabzonspor Türkiye Erkek 50+  
155 Hakan Akyalçın Sbb Running Power Türkiye Erkek 40+  
156 Salih Çalik Sasfit Türkiye Erkek 40-  
157 Bekir Ayan Türkiye Erkek 40-  
158 Muzaffer Acar Rundamental Türkiye Erkek 40-  
159 Yusuf Karaduman Latmos Dağcılık Türkiye Erkek 40+  
160 Erinç Çaylak Edincikspor Atletizm Türkiye Erkek 40-  
161 Serap Emil Odtü Mçg Türkiye Kadın 40+  
162 Recep Akbaş Türkiye Erkek 40-  
163 Murat Alin Hürriyet Mtal Türkiye Erkek 40+  
164 Murat Tanınmış İzeltaş Türkiye Erkek 40-  
165 Ahmet Dağtaş Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
166 Burak Kaytan Hürriyet Mtal Türkiye Erkek 40-  
167 Ebru Çiğdem Yavaş Bikoşuadana Spor Kulübü Türkiye Kadın 40+  
168 Umut Turuplu Edincikspor Atletizm Türkiye Erkek 40-  
169 Ahmet Demirhan Edincikspor Atletizm Türkiye Erkek 40-  
170 Hüseyin Keleşoğlu Edincikspor Atletizm Türkiye Erkek 40-  
171 Ömür Babayiğit Ankarunning Türkiye Kadın 40-  
172 Kamile Kamaç Fk Running Türkiye Kadın 40-  
173 Nisan Papila Ankarunning Türkiye Kadın 40-  
174 Fevzi Uzgişi Adım Adım İzmir Türkiye Erkek 40+  
175 Marcin Michnowski No Name Türkiye Erkek 40-  
176 Craig Phildius United States Erkek 40+  
177 Nurihan Akıncı Zirve Dağcılık Türkiye Erkek 50+  
178 Onur Doğru Metro İstanbul Türkiye Erkek 40-  
179 Bike Geckinli Team Run.bo Türkiye Kadın 40+  
180 Sevde Gökhan Rundamental Türkiye Kadın 40-  
181 Harun Ayzit Rubicon Türkiye Erkek 40-  
182 Ali Özen Rundamental Türkiye Erkek 40+  
183 Selman Faruk Gençtürk Team Run.bo Türkiye Erkek 40-  
184 Ahmet Gökoğlu Ferdi Türkiye Erkek 50+  
185 İbrahim Aydoğan Bireysel Türkiye Erkek 40-  
186 Melis Şentürk Team Gorilla Türkiye Kadın 40-  
187 Celil Akman Bursa Triatlon Sk Türkiye Erkek 40+  
188 Mehmet Masum Karaaslan Adim Adim İzmir Türkiye Erkek 40+  
189 Serhat Ilgaz Türkiye Erkek 40-  
190 Ürün Bakar Ankyra Sk Türkiye Kadın 40-  
191 Mahmut Akkuş Türkiye Erkek 40-  
192 Selçuk Dolaz Türkiye Erkek 40-  
193 Çağlar Yergök Bold Union Türkiye Erkek 40-  
194 Cihan Boztarla Bireysel Türkiye Erkek 40-  
195 Nazım Güngör Bireysel Türkiye Erkek 40-  
196 Gönül Öztürk Türkiye Kadın 40-  
197 Veysel Özder Tempo Atletizm Türkiye Erkek 40-  
198 Serhat Bedii Borakan Türkiye Erkek 40-  
199 Fatma Şevik Çayır Manyakları Türkiye Kadın 40+  
200 Mustafa Açıkgöz Twilight Türkiye Erkek 40-  
201 Sinem Özmen Çayır Manyakları Türkiye Kadın 40-  
202 Barış Kaymak Bodrunners Türkiye Erkek 40-  
203 Mine Koç Bodrunners Türkiye Kadın 40-  
204 Doğukan İskender Türkiye Erkek 40-  
205 Alp Aslan Aydos537 Türkiye Erkek 40+  



U16K


No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori  
1 Hayrettin Güler Bireysel Türkiye Erkek 40-  
2 Hasan Kadir Yilmaz Ferdi Türkiye Erkek 40-  
3 Serdar Topaloğlu Türkiye Erkek 40+  
4 Oğuz Şamil Kahraman Ferdi Türkiye Erkek 40+  
5 Zeynep Göktepe Türkiye Kadın 40+  
6 Rifat Gülhan Akbal Türkiye Erkek 40+  
7 Yufu Iwai Türkiye Kadın 40-  
8 Hilal Şahin Twilight Team Türkiye Kadın 40-  
9 Ulaşcan Karaduman Runarchy Türkiye Erkek 40-  
10 Çisil Şengelen Türkiye Kadın 40-  
11 Metin Akbaş Türkiye Erkek 50+  
12 Yasemin Dağ Zirvedekiler Türkiye Kadın 40+  
13 Kadir Çelik Doğuş Otomotiv Servis Tic.a.ş. Türkiye Erkek 40-  
14 Ayşenur Kübra Dömbek Runarchy Rc Türkiye Kadın 40-  
15 Muhammet Çakır Türkiye Erkek 40-  
16 Arda Adas Türkiye Erkek 40-  
17 Umut Metin Türkiye Erkek 40-  
18 Olcay Aydin Eliite Running Türkiye Erkek 40+  
19 Gamze Aydoğmuş Runist Running Türkiye Kadın 40-  
20 Melek Emir Kosuyorum Sana Dogru Türkiye Kadın 40+  
21 Fidan Cenal Adidasrunnersistanbul / Allrunners Türkiye Kadın 40-  
22 Anıl Güçlü Ksk One Team Türkiye Erkek 40-  
23 Berna Kuru Rundamental Türkiye Kadın 40-  
24 Resul Dinç Eliite Running Türkiye Erkek 40+  
25 Yusuf Yılmaz Çaget Türkiye Erkek 50+  
26 Sıla Dursun Türkiye Kadın  
27 Metin Eken Eken's Türkiye Erkek 50+  
28 Gürbüz Altay Adım Adım Bursa Türkiye Erkek 40+  
29 Şamil Sağ Türkiye Erkek 40-  
30 Ertan Çetinkaya Türkiye Erkek 50+  
31 Bilun Çetinkaya Türkiye Kadın 40+  
32 Serkan Sevinç Türkiye Erkek 40-  
33 Dilek Demirtaş Adidasrunners Türkiye Kadın 40+  
34 Alp Aslaner Türkiye Erkek 40-  
35 Tevfik Can Duva Adidasrunners Türkiye Erkek 40-  
36 Pia Entenmann Türkiye Kadın 40-  
37 Esra Uçtu Esra Türkiye Kadın 40-  
38 Feriha Tülümen Türkiye Kadın 40+  
39 Ayşegül Kayaalp Türkiye Kadın 40-  
40 Hüsnü Yaşar Bireysel Türkiye Erkek 50+  
41 Zahide Güngör Karşiyakaoneteam Türkiye Kadın 50+  
42 Mehmet Gürel Runs N.roses Türkiye Erkek 40-  
43 Onur Toprak Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
44 Burcu Çam Tusas Triathlon Türkiye Kadın 40-  
45 Müslim Tunç Atadak Dağcılık Klubü Türkiye Erkek 50+  
46 Ali Buğra Bayraktaroğlu Ankarunning Türkiye Erkek 40-  
47 Nüvit Gündemir Türkiye Erkek 50+  
48 Canpolat Akbay Beat Run Crew Türkiye Erkek 40-  
49 Jemal Rejepova Adim Adim Bursa Türkiye Kadın 40-  
50 Evşen Onay Beat Run Crew Türkiye Kadın 40-  
51 Yasemin Alan Türkiye Kadın 40-  
52 Burak Polat Beat Run Crew Türkiye Erkek 40-  
53 Cağıl Sergi Ankaruning Türkiye Kadın 40-  
54 Emre Erdoğan Beat Run Crew Türkiye Erkek 40-  
55 Semra Bulut Beat Run Crew Türkiye Kadın 40-  
56 Semra Bulut Beat Run Crew Türkiye Kadın 40-  
57 Canan Karadaş Türkiye Kadın 40-  
58 Leyla Gündemir Türkiye Kadın 40+  
59 Akif Sağlam Hürriyet Mtal Türkiye Erkek 50+  
60 Safettin Geçgel Hürriyet Mtal Türkiye Erkek 50+  
61 Elif Çolak Gündoğdu Beat Run Crew Türkiye Kadın 40-  
62 Serdar Ayyildiz Türkiye Erkek 40+  
63 Elif Peker Türkiye Kadın 40-  
64 Seyhan Yilmaz Türkiye Erkek 50+  
65 Tatik Demirbilek Edincikspor Atletizm Türkiye Erkek 40-  
66 Ilker Yetişmişoğlu Hürriyet Mtal Türkiye Erkek 40+  
67 Pınar Artaç Beat Run Crew Türkiye Kadın 40-  
68 Süleyman Güçlü Türkiye Erkek 40+  
69 Mine Uzgişi Adım Adım İzmir Türkiye Kadın 40+  
70 Ferhat Şayeste Türkiye Erkek 40+  
71 Tümer Gülümserler Karşıyaka One Team Türkiye Erkek 40-  
72 Mehmet Fatih Ünal Ferdi Türkiye Erkek 40-  
73 Fulya Cansu Güner Türkiye Kadın 40-  
74 Maral Sağbazar Türkiye Kadın 40-  
75 Cem Koçak Çayır Manyakları Türkiye Erkek 40-  
76 Mehtap Saydam Ankara Koşuyor & Bold Union Türkiye Kadın 40-  



U6K


No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori  
1 Burak Tetik Gbk Türkiye Erkek 40-  
2 Behiye Çakıroğlu Bireysel Türkiye Kadın 40+  
3 Zeynep Elbir Zirvedekiler Türkiye Kadın 40-  
4 Ahmet Mutlu Türkiye Erkek 40-  
5 Rebecca Helsby United States Kadın 40+  
6 Ayşegül Yener Running Academy Türkiye Kadın 40+  
7 Atilla Çalık Türkiye Erkek 40+  
8 Fatih Karaaslan Ferdi Türkiye Erkek 40-  
9 Ercan Bakır Türkiye Erkek 40+  
10 Ozan Bilgin Türkiye Erkek 40-  
11 Cihangir Şahin Türkiye Erkek 40-  
12 Berrin Altın Türkiye Kadın 40+  
13 Büşra Yüksel Türkiye Kadın 40-  
14 Mehmet Resul Telli Bireysel Türkiye Erkek 40-  
15 Serdar Bektaş Beat Run Crew Türkiye Erkek 40-  
16 Engin Cetinay Bodrunners Türkiye Erkek 40-  
17 Merve Mengüloğlu Türkiye Kadın 40-  
18 Buğra Bulut Türkiye Erkek 40-  
19 Şüheda Ülkü Karakebelioğlu Runarchy Türkiye Kadın 40-  
20 Sedat Sarman Türkiye Erkek 40-  
21 Büşra Karataş Yergök Ankara Koşuyor Türkiye Kadın 40-  
Back to top